SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIELENIU
im. gen. Tadeusza Kościuszki
     
 
Młodzież myśli o swojej przyszłości ..
27 maja 2022 r.
 
Wybór szkoły ponadpodstawowej to pierwsza ważna decyzja w życiu każdego nastolatka. Niektórzy już zdecydowali co dalej, inni ciągle się zastanawiają.
Aby ułatwić i pomóc przy tych trudnych życiowych decyzjach szkoły ponadpodstawowe zapraszają nas do siebie w celu prezentacji możliwości i kierunków kształcenia.
W dniu 27 maja 2022 roku uczniowie klasy ósmej gościli w murach wąbrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego. Czekało tam na nas wiele atrakcji: pokazy, doświadczenia w szkolnych pracowniach. Miło było spotkać starszych kolegów, którzy zaznajomili nas ze specyfiką wybranych kierunków kształcenia .
Warto wspomnieć, że w zeszłym miesiącu odwiedziliśmy Zespół Szkół w Wąbrzeźnie. Wspaniałe pracownie i nowoczesne zaplecze szkoły zrobiły na naszych uczniach duże wrażenie.
Zespół Szkół Zawodowych CKU zwiedzaliśmy we wrześniu br. szkolnego, zaś na drzwi otwarte w dniu 13 maja ósmoklasiści wybierali się indywidualnie i ze swoimi rodzicami.
Liczymy jeszcze na zaproszenie Zespołu Szkół Zawodowych w Kowalewie Pomorskim. Każdego roku tam gościliśmy i tym razem też będziemy !
Ewa Solarz