SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIELENIU
im. gen. Tadeusza Kościuszki
 
 
Osiągnięcia
 

Rok szkolny 2023/2024

Lidia Treder z klasy II zajęła II miejsce w Powiatowym konkursie recytatorskim.

Drużyna chłopców z klas IV - VI oraz druzyna chłopców z klas VII - VIII zajęła I miejsce drużynowym turnieju tenisa stołowego. Drużtna dziewcząt zajęła III miejsce.

Drużyna chłopców zajęła III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w ramach powiatowego etapu Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Rok szkolny 2022/2023

Patrycja Bartkowska z klasy VIII została laureatką XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach "Mikołaj Kopernik i jego czasy".

Chłopcy klas IV - VI zostali Mistrzami Powiatu Wąbrzeskiego w siatkówce.

Błażej Król (VII) i Patryk Zalewski (VIII) uzyskali tytuł Mistrzów Powiatu Wąbrzeskiego w tenisie stołowym.

Rok szkolny 2021/2022

Seweryn Kańczewski z klasy VIII dostał się do etapu rejonowego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego organizowanego Przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty.

Weronika Jaworska z klasy V zajęła I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Wąbrzeski Dom Kultury.

Rok szkolny 2020/2021

Bartosz Brudło, Paweł Dąbrowski, Mateusz Krkuowski z klasy VII zostali finalistami WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO O WIELKICH POLAKACH Prymas Stefan Wyszyński na tle historii Polski w XX i XXI wieku.

Jakub Szymański z klasy VI otrzymał wyróżnienie w matematycznym konkursie Liga Zadaniowa.

Rok szkolny 2019/2020

Patrycja Bartkowska z klasy V zdobyła I miejsce w konkursie Ekodzieła. W tym samym konkursie Fabian Bartkowski z oddziału przedszkolnego zajął III miejsce.

Patrycja Bartkowska z klasy V zajęła II miejsce w konkursie Kartka Wielkanocna organizowanym przez Wąbrzeski Dom Kultury.

Drużyny dziewcząt i chłopców w składzie: A. Stankiewicz, K. Dybka, W. Dziankowska, A. Górska , A. Jakóbczyk, A.Kulus, W. Górska, A. Kępińska, N. Milanik, A. Sipak, S. Kowalkowski, K. Król, M. Bobicz, J. Brzozowski, K. Dąbrowski, B. Sadowski, B. Mazurkiewicz, M. Siałkowski, M. Siałkowski, K. Sułecki zdobyły tytuły Mistrzów Powiatu Wąbrzeskiego w Mini Piłce Siatkowej.

Rok szkolny 2018/2019

Grupa projektowa "Piotruś Pan równa szanse" przygotowała musical "Piotruś Pan", którego premiera miała miejsce 14 czerwca 2019 r. w Wąbrzeskim Domu Kultury i była dużym wydarzeniem w życiu szkoły, gminy i powiatu.

W Otwartch Mistrzostwach Holandii w Kyokushin Karat w kategorii open Julia Śmigielska (VIII) zajęła II miejsce. Uczennica znalazła się w gronie młodych zawodników zaproszonych na konsultacje kadry juniorów Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

Uczennice III klasy Gimnazjum w Zieleniu zdobyły odpowiednio: I miejsce - Julia Górecka i II miejsce - Marta Meka w Powiatowym Konkursie Matematycznym.

Szkoły Gminy Ryńsk ustanowiły Rekord Polski w jednoczesnej grze na kubeczkach podczas organizowanego w Zieleniu I Gminnego Dnia Dziecka.

Patrycja Bartkowska, Lidia Kwiatkowska i Andrzej Kamper zajęli drużynowo II miejsce w Gminnym Konkursie Rozgrywki Matematyczne.

Karolina Dybka z klasy VI wyśpiewała I miejsce w XVIII Festiwalu Piosenki Krajów Unii Europejskiej w Radzyniu Chełmińskim.

Drużyna klas IV - VI zajęła III miejsce na etapie okręgowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Oliwia Jakóbczyk, Natalia Milanik, Krystian Król, Bartek Mazurkiewicz (VI) wygrali etap powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, a drużyna starsza (Radek Gutowski (IIIg), Szymon Milanik (VIIb), Kamila Janiszewska (VIIb) zajęli III miejsce.

Julia Sułecka (VIII) zdobyła III miejsce w starszej grupie wiekowej na gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Drużyny klas IV - VI oraz VII - VIII z gimnajum zajęły I miejsca na etapie gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Udział Agaty Mytlewskiej, Marty Meki, Bartosza Piszczóra i Jakuba Tomkiewicza (IIIg) w etapie rejonowym Konkursu Interdyscyplinarnego w Wielkich Polakach - "Bohater Polski Niepodległej Marian Rejewski - życie, dzieło i pamięć na tle historii Polski XX i XXI wieku".

Drużyna chłopców (rocznik 2007 i starsi) zdobyła tytuł Wicemistrza Powiatu Wąbrzeskiego w piłce siatkowej, natomiast drużyna dziewcząt zajęła III miejsce.

Drużyny dziewcząt i chłopców (rocznik 2006 i młodsi) zdobyły tytuły Mistrzów Powiatu Wąbrzeskiego w mini piłce siatkowej.

Julia Śmigielska (VIII) została Mistrzem Polskiw Mistrzostwach Polski Juniorów Kyokushin Karate w konkurencji kumie (walka), a Natalia Dąbrowska (VIIb) zajęła III miejsce.

na podstawie kronik i dyplomów
Beata Goleń

Aktualności
Dokumenty szkoły
Szkoła Podstawowa
Kadra pedagogiczna
Osiągnięcia
Ważne terminy
Zasady oceniania
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Pedagog i psycholog
Kontakt
Rozkład jazdy autobusów
Deklaracja dostepności
RODO
Konsultacje