SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIELENIU
im. gen. Tadeusza Kościuszki
 
     
   
OTWARTY PUCHAR GDAŃSKA
 

W niedzielę 10 grudnia odbył się Otwarty Puchar Gdańska w Kyokushin Karate. Był to kolejny turniej, w którym wystartowali zawodnicy Sekcji Kyokushin Karate w Zieleniu. Tym razem reprezentowali nas: Krzysztof Pyszko, Natalia Dąbrowska, Wiktoria Król oraz debiutujący w tej imprezie Jakub Szymański. Kolejny raz nasi zawodnicy nie zawiedli, wykazali się wysoką formą i stoczyli dobre walki. Nasz dorobek na tym turnieju to:

- pierwsze miejsce Natalia Dąbrowska
- trzecie miejsce Krzysztof Pyszko
- czwarte miejsce Wiktoria Król

Dobrą walkę stoczył Jakub Szymański. Pomimo dobrej postawy musiał uznać wyższość przeciwnika i nie udało mu się wejść do strefy medalowej. Rosnąca form Jakuba i zdobyte doświadczenie dobrze rokuje na kolejne starty.
Bardzo dziękuję moim zawodnikom za świetną postawę i zaangażowanie jakim wykazali się w trakcie całego turnieju. Kierowniczce drużyny Iwonie Śmigielskiej oraz Juli Śmigielskiej za opiekę przedstartową, przygotowanie zawodników do walk i sekundowanie ich starć. Wielkie podziękowania dla rodziców zawodników za wspieranie, opiekę i dowóz zawodników oraz stworzenie świetnej atmosfery i głośny doping. Osu!!!

Tomasz Semeniuk